10 modelet të veshura më mirë

Të gjitha modelet shkëlqejnë kur është fjala për të dalë në qilimin e kuq. Por si janë ato në jetën e përditshme? Sot do ju tregojmë disa modele shumë të njohura të cilat ja kanë dalur mbanë edhe në jetën e përditshme të jenë shumë moderne dhe gjithmonë të jenë të përgatiitura për të dalë në fotot e paparacëve të shumtë që i kanë ndjekur gjatë gjithë karrierës së tyre.

Stili i Kate Moss deri stili shumë elegant i Gisele Bündchen. Ato janë të mrekullueshme…
embedded_kate_moss_styleembedded_adriana_lima_street_style

embedded_rosie_huntington_whiteley_street_style  embedded_arizona_muse_street_style embedded_cara_delevingne_street_style embedded_doutzen_kroes_street_style embedded_gisele_bundchen_style embedded_joan_smalls_style embedded_jourdan_dunn_street_style embedded_karlie_kloss_street_style