5 stilimet për flokë të gjatë

Për të gjitha ato femra të cilat as në muajt e ngrohtë të vitit nuk dëshirojnë të heqin dorë nga flokët e gjatë, stilistet e famshme propozojnë 10 frizura, nga te cilat do të mbeteni pa fjalë.

Stilistët kanë dhënë këshilla se si të mbahen flokët të shëndosha.

Thjesht, të ndara në mes, flokët e butë me tallaze bien nga fytyra shkallë-shkallë në formë kaçurrelash dhe krijojnë pamje “boho” natyrale.

Flokët kaçurrel mund të bëhen në të thatë dhe pa shkëlqim të mjaftueshëm.

Bëjini trajtimin intensiv një herë në javë për të mbajtur lagështinë. /telegrafi/

 

10 Comments

 1. shume frizura te mira amo une di edhe ma te mira hahahha

 2. valla ma keq skam pa moti modele per flok po ski faj jo se njaj jeni ba te gjith tash hahahahahah

 3. shum frizuraa te qartaa:D:D

 4. ma bukur s ka ku te vej hahahaha

 5. shum frizurat e mire brravo.. qka duhet bre me perdor per me tu rrit flokt ma shpejt... najj recept me kushtet shtepijake a dini naj kush ..??

 6. oooooooooo ju lutem shum qe ktheni pergjigjjr ju lutem ju lutemmmmmmmmmmmmmmmmm : (:S:S:S:S:S : (

 7. shume te bukura tina dhe une dua te di receten me kushtet shtepiake per rritjen e flokeve

 8. TE BUKURA TE GJITHA POR MUA ME DUHET TE DI DIQKA ?
  UNE KAM FLOKETE GJATA KAQURRELE ME DUHET TE DI QE PAS LARJES SE FLOKEVE PSE ATO PAS DITES SE NESERME BEHEN TE YNDYRSHME
  DUA NJE PERGJIGJJJE

 9. Far buke,2 veze,majonez,i lyen floket ne mbremje e len ter naten te ndikoj pastaj i lan floket,nje muaj vazhdimisht i lyen...klm

 10. me falni po a mund te me tregoni ndonje recept per floket qe te rriten sa me shpejt :) ju lutem !

Komento