Dita e Dasmes

Stilimi i flokëve për nuse

Stilimi i flokëve është një ndër gjerat më të rëndësishmë për pamjen e jashtme në këtë ditë të madhe. Kur bëhet fjalë për dasmën, fustani i bardhë sigurisht që është një nga gjërat më të …

Kështu martohen vetëm princeshat

Ata e kanë pritur këtë moment qysh kur u fejuan në muajin korrik dhe tani vajza e Dukes së Wllingtonit dhe i fejuari i saj miliarder më në fund do të ecin si të martuar. Bashkë me disa të …

Si të dukeni bukur çdo ditë

Përdorni pastë të dhëmbëve nga qymyr druri për dhëmbë të bardhë dhe buzëqeshje mahnitëse Ndër gjërat më të rëndësishme që të bëjnë të dukesh e bukur është buzëqeshja, prandaj edhe duhet të …

Ja si duken nuset që kanë tatuazhe

Shumë njerëz ose i duan, ose i urrejnë tatuazhet, disa kanë paragjykime se ato nuk duken bukur në diten e martesës, por këto fotografi të nuseve do të ju ndryshojnë mendimin sepse janë …

Vellot me shpinë të zhveshur

Një trend i ri i vitit 2016 për vello është që ato të kenë shpinën e hapur . Ja disa ide të cilate do të ju ndimojn të beni një zgjedhje të perkryer: (more…)