Këshilla për fytyrë

Maske kunder plakjes

Maska me mjalte dhe me te verdhen e vezes, eshte nder maskat natyrale, ideale per te luftuar rrudhat, ushqyer lekuren ne thellesi dhe per ta bere me te shkelqyeshme ate. Pergatitje dhe …

Aromaterapia

Aromaterapia është formë e mbajtjes së mirë fizike dhe psikike, zbut dhembjet, jep bukuri, etj.Aromaterapia i jep njeriut mundësi që në mënyrë të natyrshme të shfrytëzojë ekstraktet e …

Joshja e nishaneve

Ishte arma e fort joshese e Marilyn Monroe, Cindi Crawford e benin te vecante… Nese dalin ne pah ne menyren me te mire, nishanet mund te behen me te vertet joshes. Cfare eshte nje …