Fustane nusesh 2010/2011

Ne diten e dasmes per vajzen me teper se cdo gje tjeter ka rendesi fustani i bardhe!

Keto jane pyetje qe shkojne ndermend ndersa ne mendjen tende ti imagjinon si do dukesh me fustanin e bardhe!

Si do te shikoje njeriu i enderrave te tua kur ai te shikoje te veshur ashtu si princeshe!

Eshte moment unik!Ne mode vellot e gjata me bishte apo edhe vellot kalsike.

Fustane të nusërisë

Fustane të nusërisë

Fustane të nusërisë

Fustane të nusërisë

Fustane të nusërisë

Fustane të nusërisë

8 Comments

 1. Me pelqejn keto fustane dhe dua te zgjedh nje te bukur per veten.

 2. Vakka mir ekie Majlinda edhe mua me pelqejnnn

 3. a mund ta di ku mundem me porsoit vellon jeny lee

 4. volla teper
  teper

 5. zgjedhje e mir per ato qe jon ne prag te marteses
  se shum te mira
  sidomos qikjo e para edhe e dyta
  shum te mira edhe te tjerat veq me zgjedh cili te pelqen

 6. po po shum te mir qeta fustana be

 7. shuuuuuummmmmmmm niceeeeeeeee

 8. shum i bukur ku muj me i porosit se shum me pelqejn

Komento