Ja si ti eleminoni ne menyre natyrale acnet

Probleme me acnet? Mos u shqetesoni, sot do tju tregojme menyrat per ti eleminuar ato.

Probleme me acnet? Mos u shqetesoni, sot do tju tregojme menyrat per ti eleminuar ato. Nese jeni ne moshe adoleshente, apo nese e keni kaluar para disa vitesh, sigurisht qe deshironi shume te eleminoni njehere e mire keto ance te bezdisura. Ja disa maska te cilat mund ti perdorni ne shtepi dhe jane shume efikase.

Perberesit per realizimin e kesaj maske natyrale gjenden lehtesisht ne shtepite tuaja, lengu i gjysem kokrre limoni dhe gjysem gote kos. Limoni dhe kosi kane vecori te vecanta dhe ne te njejten kohe ushqyese. Ne nje ene hidhni kosin dhe shtrydhni gjysmen e limonit. Perzijini mire per disa minuta.

Me pas aplikoni produktin e perftuar ne fytyre. Mbajeni ne qetesi per rreth 20 minuta, me pas mund ta shpelani fytyren me uje te vaket. Fshihni fytyren me peshqir dhe me pas aplikoni nje krem hidratues, specifike per fytyren tuaj.

Duke e aplikuar kete maske per te pakten dy here ne jave, do te shihni se acnet dhe pikat e zeza do te zdhuken shpejt.Vajza, provojeni per ta besuar !/ikub/