Kapelat trend i ri për sezon

Kapelat trend i ri për sezonKëto kapela janë aksesorë që e vënë në pah stilin, ndërkaq ju zgjidhni atë që më së shumti ju përshtatet!

Gjatë javëve botërore të modës, kur disenjatorët i krijojnë trendët e rinj për sezonin e ardhshëm, damat e famshme kanë paralajmëruar trendin të cilin këtë pranverë vështirë mund ta anashkaloni.

Kapelat trend i ri për sezon

Mjafton vënia e një kapeleje elegante dhe me ngjyrat e duruara për t’u bërë të dukeni tejet trendi dhe të veçantë njëkohësisht, transmeton Telegrafi.

Kapelat trend i ri për sezon

Këtë e dinë edhe yjet e njohura: Beyonce, Naomi Campbell, Victoria Beckham, Kim Kardashian, Charlize Theron, Gwen Stefani, Jessica Alba, Rita Ora, Christina Aguilera, Jennifer Aniston, Kate Moss, Reese Witherspoon, të cilat këtë stil e kanë shfaqur në mënyrën unike të tyre.

Kapelat trend i ri për sezon

Ia vlen ta provoni edhe ju! /Telegrafi/