Kepuce te ndryshme per nuse

Nese ne vere nuset mund te zgjedhin mes shume modelesh te ndryshme kepucesh, sandalesh dekoltes, per te kompletuar veshjen e tyre, ne dimer zgjedhja eshte pak e kufizuar, edhe persa i perkete ngjyrave apo tonaliteteve, ne vere edhe nje pale kepuce bezhe apo nuanca te tilla mund te shkojne shume mire poshte fustanit, ndersa ne dimer, ngjyrat duhet te jene me pak te forta.

Pastaj, kthehemi ne perdorimin e corapeve apo getave.Keshtuqe per kete sezon, duhet te modifikohet edhe stili i tyre, lereni rruge te lire kepuceve me dekolte te cdo lloj tipi, evitoni sandalet qe ne kete stine nuk duken aspak mire.

Nese deshironi te jeni me nje stil origjinal, atehere mund te synoni per cizme deri tek kavilja, per me teper jane dhe shume glamur. Te kujtojne stilin e dikurshem dhe te bejne te ndihesh vertet e vecant.

Gjithesesi, zgjedhja me e dashur jane gjithemone ato, dekoltet klasike te cilat lehtesisht mund te kombinohen me cdo stil fustani.