Kepucet e nuses per vjesht/dimer

Te gjesh kepucet e duhura te nuses per fustanin e dites se madhe nuk eshte dhe aq e thjeshte.

Te gjesh kepucet e duhura te nuses per fustanin e dites se madhe nuk eshte dhe aq e thjeshte. Ne fakt ka shume gjera qe duhet te keni parasysh, si lartesia e takes, ngjyra, komoditeti dhe modeli per te kerkuar.

Ne sezonin e ftohte kerkimi behet edhe me i veshtire./ikub/

 

Komento