Koleksioni i ri fustaneve te nuseve 2012

Sot do tju tregojme koleksionin e mrekullueshem te fustaneve te nuseve 2012 te firmosura Valentini.

Behet fjale per fustane te mrekullueshem te cilet i pershtaten nuseve romantike dhe qe deshirojne te enderrojne./ikub/

 

 

One Comment

  1. do te doja fustana dsmash te thjeshte ... e sa per vellot jane shum te bukura komplimente se paske shum shije veq vazhdoni kshtu se shume bukur.

Komento