Koleksioni kostume banjo 2011

Victoria’s Secret eshte mbreteresha e kostumeve te banjos dhe lingerie per femra, edhe per koleksionin e veres 2011 na propozon nje game te gjere modelesh, bikini, trikini dhe kostome te perbashket, modele sensuale, femerore, simpatike dhe te sofistikuara./ikub/

Kostume banjo

Kostume banjo

Kostume banjo