Ky është trendi i sandaleve për këtë sezon

Një sezon tjetër, një grumbull tjetër i këpucëve.

Mbase ka ardhur koha t’i largoni çizmet nga raftet tuaja. Sipas revistës Elle.com, ku për çdo vit i sjellin trendet e fundit për çdo stinë, këtë herë i kanë sjellë modelet më të reja të këpucëve dhe sandaleve për këtë pranverë, përcjell Koha.net.

Modele nga Maria Grazia Chiuri, Christian Dior, J’Adior, Demna Gvasalia, Anthony Vaccarello, Celine dhe Chanel, këto janë sandalet që do të jenë trend këtë stinë.