Lëngu i sallatës së gjelbert lufton mbipeshën

Lëngu i sallatës së gjelbert lufton mbipeshënLëngu i sallatës së gjelbër bombë për mbi peshën dhe gjithashtu lufton celulitin!

Lëngu i sallatës së gjelbër ju ndihmon për të kontrolluar oreksin, pasi ajo ka një efekt zbutës dhe qetësues ku ndikon dukshëm në organizmin tuaj.

Sallata është e përkryer për humbje në peshë, sepse përmban pak kalori dhe përqindje të lartë antioksidantësh.

Ky lëng nga kjo sallatë lufton celulitin. Përbërësit që ju nevojiten për këtë lëng : 5 gjethe sallatë të gjelbër, 10 gjethe majdanoz, 1 filxhan lëng portokalli. Hidhini të gjithë përbërësit në mikser dhe lërini derisa të realizohet një lëng kompakt.