Modele thonjësh

Modele thonjësh për nuse dhe jo vetëm për nuse por edhe për goca.

Më poshtë keni disa modele thonjësh për nuse dhe jo vetëm.

Mund edhe pa pritur të bëheni nuse ti lyeni thonjët duke bërë këto modele dhe të keni duar të bukura. 

6 Comments

 1. valmira says:

  nuk eshte se jam e pasjonuar pas thonjeve mirpo me pelqen te dukem bukur.

 2. ida says:

  shume te bukura modelet po noj model tjeter nuk ka…………..

 3. nita says:

  Mirmbrema,jame shume e pasjonuar pas thonjeve,por problemi eshte se pas lindjes se femijes se dyte me jane dobesuar shume dhe nuk po me rriten fare.Prandaj deshta me e be nje pyetje se ku mundem me gjet setin me Xhel per thonje ,por komplet me makin tharse,me brusha,me te gjitha.
  Edhe dicka nese dini ndonje adres se ku mund ti gjej ma trregoni.Faleminderit per ndihmesen tuaj.

 4. ela says:

  faliminderit ka te tjera modele

 5. dorina says:

  shum te bukura

 6. veronika says:

  modelet jan shum te bukura !!
  compimente!
  veronika

Leave a Reply