Modelet e flokeve te nuseve

Ja nje galeri fotosh me modelet e flokeve te nuseve 2011.

Modele elegante, nje kthim i embel i gershetave dhe ondeve delikate ne stilin “epoque”.

Zgjedhja ju mbetet juve./ikub/

8 Comments

 1. dafina gashi says:

  jam e interesuar per me shume frizura nuserie,

 2. ana says:

  a ka mundesi per me shum modele per frizura se jam e interesuar

 3. dorentina says:

  bukur

 4. buruneta says:

  shum bukurr qoma numrin se jam e interisune

 5. [email protected] says:

  shum flizura e bukur shum nuk akm par askund kesi flizure

 6. lora says:

  shum shum frizur e mir

 7. elona says:

  hala nuk kom pa frizur ma te mir teper e mir

 8. Valbona13 says:

  shum shum bukur

Leave a Reply