Në trendi fustanat e kuq

Në trendi fustanat e kuqPër të gjitha femrat, fustanet e mbremjeve jane te parezistueshem, rastet per ti veshur nuk jane te shpeshte, por pelqejne ti kene ne dollap.

Sic e dime ngjyra e kuqe eshte protagonistja e sezonit te ftohte, e gjejme tek cantat, kepucet dhe tek fustanet e mbremjeve.

Fustanet qe do tju tregojme sot mund te jete disa ide per te zgjedhur veshjen e per mbremjen e fund vitit.

One Comment

  1. I KUQI SIMBOLIZO DASHURINE DHE JANE TE BUKUR FUSTANET ME KETE NGJYRE.

Komento