Nuse: lingerie ne tendence

Dita e dasmes me siguri qe eshte dita me e bukur por dhe me stresuese.

Duhet te kujdeseni per cdo dhe pa harruar look-n i cili duhet te jete perfekt.

Nese make-up dhe modeli i flokeve jane te sistemuara, para se te vishni fustanin tuaj te nuses kontrolloni nese lingerie eshte e duhur per ty./ikub/