Pasarelat e koleksioneve vjeshte/dimer 2010-2011

Pasarelat e koleksioneve vjeshte/dimer 2010-2011 jane te pushtuara nga palltot, cdo designer ka dhene mendin e tij personal ne interpretimin e veshjeve te tij.

Palltot me te bukura:

1- Miu Miu

Sic e dini Miu Miu propozon gjithemone pallto me modele per te rinj te cilat bejne menjehere tendence. Nje pallto bon ton ngjyre te zeze ku ne pjesen e fundit te saj eshte e dekoruara me lule.

2- Lousi Vuitton

Sjell ne pasarel nje mode te lidhur me vitet 50′ dhe me nje stil retro.

3- Laura Biagiotti

Stili i rafinuar dhe femerore i Laura Biagiotitti nuk i le vend pasigurise, per dimrin 2010/11 sjell ngjyrat e hapura. Jaka e modeluar me nje pelice e cila i jep klas dhe elegance palltos.

4- Pallto Blugirl

Nje stil per te rinj, duhet te adoptoni stilin Blugirl, nje pallto me material lana ngjyre pana, e bukur dhe fashion e kombinuar edhe me canten ne te njejtin material./ikub/

Komento