“Pupa”, koleksioni Pranvere-Vere 2012

Per sezonin pranvere vere 2012 , ka filluar te dal koleksioni Pupa , per beauty make up. Kush do jene ngjyrat e zgjedhura te markes se famshme Pupa, per te na shoqeruar ne muajt me te nxehte? Do jene ngjyrat pastel, ngjyrat natyrale?

Si fillimi kemi ngjyrat per qepallat e syve Pupa. Per koleksionin Hot Tropics Pupa ju propozon 4 Diamond EyeShadow, ose me mire te themi nje formule kremoze per te krijuar nje make-up te shkelqyer. Ato do te jene ne 4 ngjyra: lejla, roze perle, bronx dhe jeshile e hapur.

Per nje shikom te thelle dhe joshes,mund te perdorni lapsat per sy waterproof, disponibel ne 4 ngjyra te ndryshme: roze, e arte, lejla dhe jeshile. Nje ngjyre ideale per nje shikim te fresket dhe provokues.

 

Ndersa per bukurine e thonjve, ja 6 manikyre me ngjyra te hapura. Ngjyrat e Manikyrit Pupa jane shume trendy per kete vere, do e perzgjidhni ju me te preferuariin tuaj.

Si perfundim koleksioni i Waterfall Gloss shum te bukura,ideale per veren. Shkelqyesit per buze te Pupas vijne me nje formule tjeter; ato nuk ngjisin dhe kane acid ialuroniko per ti bere buzet tuaj sa me te buta. Per kete vere sjell tonalitete te ndryshme: Red Coral Reef,Ibiscus Fuchsia, Passion Fruit Purple dhe Hawaiian Sunshine Pearly Pink./ikub/