Si te stiloni fustanin tuaj te endrrave

Cdo gje qe kerkoni dhe enderroni mund te beht ralitet.

Stilim veshjesh,fustane nuserie,stilim dhe modelim flokesh mund ti beni shume lete dhe shume thjesht.

Gjeni nje stilistin  me te mire  dhe parukeren per modelimin e flokeve tuaj qe te dukeni e mrekullushme ne diten e dasmes tuaj.

Dhe endra juaj do te beht ralitet.

12 Comments

 1. megi says:

  shume shume shume i bukur qyki fustan a fustani me i mire ne bot a durte i lumshin aty qe e ka nreq a

 2. biori says:

  sh bukr uuuuuuuaaaaaaaaaauuuuuuu perfekte

 3. arlinda says:

  ej diqka shum i bukur qeky fustan pershatate per trup ka ngjyre ka disa karakteristika te veta per trup gjithkujna i shkon

 4. saimir doda says:

  shum i bukuuuuuuuuuuur ky fustani.ju lutem ku mund te gjej adresen e shitjes,ose dyqanin qe e mbane,ju lutem!

 5. sarah says:

  A ka munsi me dit ku mundemi me i gjet kto vella??

 6. sweetgirl37482 says:

  Uaaauuuuuu yll fare . Amazing .

 7. muti says:

  shum imir ky fustan qeka

 8. jaska says:

  shum esh ebukur

 9. suzana says:

  pershendetje ky fustan qekna i venqat bre shum a ka munsi dikushi me ma gjet numrin e tel. tedyqanit ju lutna

 10. ilda says:

  shuuuuuuuuum i bukur ky fustani cdo vajz do ndihet e lumlur po ta kish ket fustan

 11. bajram bajra says:

  shum e mir koka

 12. Time_001_ says:

  auuuuu qenka shum i bukur ki fustan <3

Leave a Reply