Tag: Dashuria

Kur miqesia kalon ne dashuri

Ne fillim mund te vereni se shoku juaj gjithnje e me shume, kur te ecni, ua kape doren, pastaj ju therret disa here ne telefon dhe eshte vetem çeshtje e kohes kur do te ndodhe edhe puthja e …

25 faktet magjepsese per dashurine

Dashuria eshte nje gje shume e bukur, por edhe e çuditshme gjithashtu. Me poshte jane 25 fakte rreth dashurise. 1- Burrat te cilet e puthin gruan e tyre ne mengjes, jetojne 5 vjet me shume …