Posts tagged with "fustane per nuse"

Fustane per nuse shtatezene

Fustane per nuse shtatezene
Te martohesh ne kohen qe prisni nje femije nuk eshte me nje tabu. Te martohesh ne kohen qe prisni nje femije nuk eshte me nje tabu, aq sa edhe ne boten e modes eshte specializuar ne kete sektor, duke i ofruar mamave te ardhshme nje game te gjere variantesh te fustaneve per nuse shtatezene.                          Read More →

Koleksioni i ri fustaneve te nuseve 2012

Koleksioni i ri fustaneve te nuseve 2012
Sot do tju tregojme koleksionin e mrekullueshem te fustaneve te nuseve 2012 te firmosura Valentini. Behet fjale per fustane te mrekullueshem te cilet i pershtaten nuseve romantike dhe qe deshirojne te enderrojne./ikub/      Read More →

Fustane nusesh 2010/2011

Fustane nusesh 2010/2011
Ne diten e dasmes per vajzen me teper se cdo gje tjeter ka rendesi fustani i bardhe! Keto jane pyetje qe shkojne ndermend ndersa ne mendjen tende ti imagjinon si do dukesh me fustanin e bardhe! Si do te shikoje njeriu i enderrave te tua kur ai te shikoje te veshur ashtu si princeshe!  Read More →

Trendet verore për sezonin e ri

Trendet verore për sezonin e ri
Pantallonat e mendafshte, bluzat e lehta valevitese dhe fundet nga me motive lulesh jane domosdoja e kesaj stine. Nuk pranoj rrobat e mbremjeve, stili i vertete, i cili nuk mund te blihet me para, ka te beje me rrobat e lehta – ka deklaruar me nje rast kreatorja Stella Mekartni. Koleksioni i saj per pranvere/vere te vitit te sivjetme eshte inspiruar me motive delikate nga vitet 1970, por edhe nga garderoba e nenes se saj, Linda.  Read More →

Fustanet e nuseve 2010

Fustanet e nuseve 2010
Stil bust, më së shumti ngjyrë pane dhe larg “fryrjes” së fustanit tradicional. Kështu do të jetë moda e fustaneve të nusërisë për vitin 2010. Tendencat e fundit të modës kanë propozuar materiale fine si tyli e organza për verë dhe mëndafshi dhe trikot e kashmirit për dimër. Materiali është shpirti i fustanit.  Read More →

Si te stiloni fustanin tuaj te endrrave

Si te stiloni fustanin tuaj te endrrave
Cdo gje qe kerkoni dhe enderroni mund te beht ralitet. Stilim veshjesh,fustane nuserie,stilim dhe modelim flokesh mund ti beni shume lete dhe shume thjesht. Gjeni nje stilistin  me te mire  dhe parukeren per modelimin e flokeve tuaj qe te dukeni e mrekullushme ne diten e dasmes tuaj. Dhe endra juaj do te beht ralitet.  Read More →

Cdo grua kerkon nje fustan te paharrueshem

Cdo grua kerkon nje fustan te paharrueshem
Koleksioni ekskluziv Fustane Nusesh 2010. Ne diten e marteses cdo grua kerkon nje fustan te paharrueshem . Deshiron qe te shendriten ne sy te gjitheve te jeni e mrekullushme ateher zgjedhja eshte nje fustan me tyle te.  Read More →