Vello nusesh

Eshte nje mode e cila eshte rikthyer perseri. Vello eshte perdorur shume ne vitet e kaluara dhe tashme eshte kthyer si nje tendenc e fort dhe e bukur.

Eshte shik, praktike, i shkon cdo lloj ngjyre flokesh per nje stil personal. Nese vendosni te vini nje vello kujdesuni qe edhe fustani te jete ne harmoni me te. Ka modele te cilat jane te qendisura me perla ose me kristale, por stili qe parapelqehet me shume eshte ai me pupla.

Nje ide e re, qe ben tendence dhe qe do tju bej te bukura dhe unike. Nje rreth origjinal me vello ju ben perfekte edhe ne ceremonin me te rendesishme, pa qene nevoja e nje velloje te gjate dhe voluminoze./ikub/