Vjeshte dimer 2010/2011

Mes fushatava me te bukura eshte edhe ajo e Miu Miu, Robetro Cavalli ne sezonin vjeshte dimer 2010/2011 feston dhe 40 vjet te aktivitetit dhe per kete rast krijohet nje logo e re dhe synohen qe testimonial i rendesishem te jete Gisele Bundchen.

Hermes ka zgjedhur top modelen  Constance Jablonski. Ndersa Dolce & Gabbana transformojne Madonna-n ne nje shtepiake siciliane te viteve 50′.

Prada realizon nje fushate ne nje salle kercimi ku Angela Lindvall eshte nje kengetare sexy piano bar-i. Christian Dior dhe Donna Karan synojne mbi freskine e Karlie Kloss.

Miss sixty zgjedh Belen Rodriguez. Louis Vuitton ka kerkuar tre modele te sofistukuara si Natalia Vodianova, Christy Turlington dhe  Karen Elson.

Mango per te tretin vit rradhazi zgjedh aktoren Scarlett Johansson. Nje ide origjinale per Burberry qe realizon nje fushate nga site zyrtare./ikub/